výroba z žuly, mramoru a pískovce

NÁHROBKY

Specializujeme se na hřbitovní architekturu. Vyrábíme urnové hroby, urnové pomníky, náhrobky, jednohroby, dvojhroby, náhrobní kameny a desky, pohřební urny. Nabízíme komplexní služby včetně montáže a písma.

Hroby

Vyrábíme jednohroby i dvojhroby podle požadavků zákazníka. Hroby vyrobíme na zakázku s, nebo i bez žulové krycí hrobové desky. Obvykle jsou součástí hrobu rámy, sokl a nápisová deska. Dvojhroby umožňují ukládání dvou rakví vedle sebe.

Vyrábíme a sestavujeme klasické i luxusně provedené hroby jakýchkoli rozměrů a tvarů.

Většina všech hrobů se vyrábí ze žuly a tento materiál Vám můžeme nabídnout v mnoha odstínech a barvách a s mnoha typy kresby kamene a různou zrnitostí. Sami si materiál dovážíme, tak abychom byli schopni uspokojit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. 

Krycí desky na hroby

Hroby dodáváme ve variantě s krycími deskami, nebo bez nich. Často je u větší plochy hrobu nutné krycí desku vyrobit z více částí. Desky mohou být i různě tvarované a navzájem se doplňovat a tak je možné docílit elegantní výzdoby většího hrobu. 

Nápisové desky

Nápisové části mohou být tvořeny jediným velkým pomníkem či klasicky nápisovou částí a postranním sloupkem, ale lze i zde kombinovat tvary i barvy v různých sestavách.

Doplňky na hroby

Můžeme nabídnout kamenné, nerezové, bronzové, či pryskyřicové svítilny nebo vázy, kříže, skříňky a rámečky na fotografie, nebo plastiky a jiné ornamenty. 

Texty a výzdoba

Nápisovou desku, nebo také krycí desku, ozdobíme písmem dle požadavku zákazníka hřbitovními motivy nebo jinými ornamenty. Jejich vzory si můžete vybrat z široké nabídky, anebo je zhotovíme i z vlastních podkladů zákazníka.

Písmo i motivy mohou být sekané nebo pískované. Mohou být bez další úpravy, nebo barvené, zlacené, stříbřené nebo plastické bronzové. Nabízíme také gravírování kamene.

 


Galerie

Velký výběr materiálů

Nabízíme širokou nabídku těch nejlepších materiálů přímo od našeho italského dodavatele a to zejména žulu, travertin, vápenec, onyx a mramorové desky. V nabídce je více než 200 barev.

více...

Katalog náhrobků

Připravili jsme pro Vás katalog náhrobků pro inspiraci. Jsme schopni vyrobit téměř jakýkoli tvar náhrobku dle přání zákazníka.

více...

Mimořádná nabídka

Každý týden ve Vaší obci:

více...